22 жовтня 2019 р. НФаУ здобув золоту медаль XI Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»

22 жовтня 2019 р. НФаУ здобув золоту медаль XI Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Розробка та впровадження інноваційних засобів навчання, проєктів, програм і рішень у закладах освіти».

Співробітники відділу управління якістю НФаУ – провідний фахівець Гнатюк М.О. та провідний інженер з якості Гладцінова О.Ю., гідно представили Національний фармацевтичний університет на щорічній жовтневій освітній виставці, яка традиційно проходить у Київському палаці дітей та юнацтва. Стенд єдиного профільного фармацевтичного університету в Україні викликав живу зацікавленість відвідувачів заходу.

Матеріали за темою:

Діяльність НФаУ відзначена нагородою