23 березня 2021 р. відбувся сумісний семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків

У роботі семінару взяли участь 17 осіб: завідувачки кафедр АТЛ та ЗТЛ і співробітники кафедр АТЛ та ЗТЛ.

З доповіддю «Аналіз методів підвищення розчинності важкорозчинних лікарських речовин в твердих лікарських формах» виступила аспірантка кафедри АТЛ Боднар Л. А. (науковий керівник д. фарм. н., проф. Половко Н. П.).

За темою доповіді відбувся круглий стіл з обговорення питання інноваційних методів підвищення розчинності та біодоступності важкорозчинних лікарських речовин, зокрема, у твердих лікарських формах.

Найбільшу увагу приділили аналізу закордонного досвіду та порівнянню його із досягненнями вітчизняної фармації.