23 квітня 2014 р. відбулася зустріч ректора НФаУ, професора В.П. Черних зі студентами НФаУ та Коледжу НФаУ, які залишилися без батьківського піклування

На зустрічі були присутні проректор з науково-педагогічної (виховної) роботи, професор Іванова К.А., декан фармацевтичного факультету, професор Вишневська Л.І., декан медико-фармацевтичного факультету, професор Набока О.І., директор Коледжу НФаУ, доцент Прокопенко Т.С., головний бухгалтер первинної профспілкової організації співробітників НФаУ Алтухова Г.М., заступник ректора з кадрової роботи Подстрелова З.Ф., завідувач відділу зв’язків із громадськістю та пресою НФаУ Яковлєва О.Ю., помічник ректора Журенко В.В.

Звертаючись до присутніх на зустрічі студентів, професор В.П. Черних відзначив, що у НФаУ вже давно склалася традиція зустрічей ректора зі студентами, які залишилися без батьківського піклування. Валентин Петрович розповів про власну долю, визначальні моменти біографії, свій шлях в науку та зауважив: «Ми повинні бути сильними, власноруч будувати життя і не пасувати перед труднощами. Тільки так можна досягти успіху».

Зустріч пройшла в дружній, затишній атмосфері, студенти поспілкувалися зі своїм ректором, поставили питання, які хвилювали, отримали подарунки. Професор В.П. Черних, завершуючи бесіду, сказав, що декани, ректорат завжди готові допомогти, дати пораду, підтримати кожного студента.

23.04.2014