23 та 24 квітня відбувся ресертифікаційний аудит у НФаУ на відповідність стандарту ISO 9001: 2015

РЕСЕРТИФІКАЦІЙНИЙ АУДИТ на відповідність сертифікованій системі управління якістю Національного фармацевтичного університету вимогам стандарту ISO 9001:2015 у національній системі сертифікації НААУ.

Аудит у дистанційному online форматі провели представники органу сертифікації ТОВ «МЦЯ «ПРИРОСТ»:

• головний аудитор  Ліана ШАПРАН
  • провідний аудитор  Віталій ШЕРУДА.

У рамках проведення аудиту відбулась установча нарада керівників усіх процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ). На нараді відмітили важливість дії стандарту для університету.

Під час ресертифікаційного аудиту було проаналізовано 21 процес ІСУ, регламентованих відповідними документованими процедурами, а також численні документи, що описують діяльність на рівні окремих операцій цих процесів. Інтегрованою системою управління наразі охоплені всі ключові види діяльності університету – від методичного забезпечення, планування освітньої діяльності, роботи приймальної комісії, адміністративно-господарської діяльності – до внутрішніх аудитів, взаємодії із роботодавцями, документообігу тощо.

Головний аудитор органу сертифікації Ліана ШАПРАН під час заключної наради зазначила, що ректор університету разом з колективом демонструє своє лідерство та реалізацію зобов’язань щодо підтримки функціонування Інтегрованої системи управління, про що свідчать високі рейтингові позиції НФаУ та «зразкова» акредитація ОП Фармація та ОП Технології фармацевтичних препаратів.

Аудитори підкреслили, що отримали докази результативних дій, вжитих Університетом для переходу на дистанційні технології навчання у період воєнного стану.

Невідповідностей встановленим критеріям аудиту не зафіксовано.

Успішне проходження університетом ресертифікаційного аудиту є доказом міцних позицій НФаУ як кращого закладу вищої освіти фармацевтичного спрямування в Україні, що сприяє формуванню гідної позиції у європейських та світових рейтингах університетів.

РЕСЕРТИФІКАЦІЙНИЙ АУДИТ у НФаУ