25 квітня 2024 р. відбулося засідання круглого столу з обговорення освітньої програми «Фармація» (PhD)

Громадське обговорення ОП «Фармація» (PhD)

25 квітня відбулося засідання круглого столу з обговорення освітньої програми «Фармація» спеціальності 226 Фармація, промислова фармація третього магістерського рівня вищої освіти доктор філософії.

Модератором засідання круглого столу була професор Інна ВЛАДИМИРОВА, проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи, гарант освітньої програми, яка представила коротку характеристику освітньої програми і наголосила мету освітньої програми, що полягає у забезпеченні академічної освіти з фундаментальних, хімічних, технологічних, медико-фармацевтичних та соціально-економічних дисциплін та підготовки здобувачів до професійної діяльності у галузі фармації, а саме: науково-дослідницької, викладацької; інформаційно-просвітницької, відповідає сучасним вимогам підготовки фахівців.

На засіданні круглого столу також були присутні члени робочої групи, – професор Вікторія ГЕОРГІЯНЦ, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, професор, Ольга ПОСИЛКІНА, професор кафедри управління та забезпечення якості у фармації, професор Олена РУБАН, завідувачка кафедри заводської технології ліків, завідувачка відділу аспірантури та докторантури Каріна ГОЛУБЦОВА та провідний фахівець відділу, випускниця освітньої програми Валентина ПІДГАЙНА, здобувачі вищої освіти та зовнішні стейкхолдери.

В обговоренні освітньої програми взяли участь:

• Олександр МАСЛОВ, доктор філософії, випускник 2022 року, асистент кафедри загальної хімії НФаУ
  • Єлізавета ЗУЙКІНА, доктор філософії, випускниця 2020 року, асистент кафедри аптечної технології ліків, відповідальний секретар журналу «Вісник фармації», голова Ради молодих вчених НФаУ
  • Володимир ТУТУК, доктор філософії, випускник 2023 року
  • Василь ПЕТРУС, доктор філософії, випускник 2021 року, докторант НФаУ
  • Андрій МОСКАЛЕНКО, доктор філософії, випускник 2022 року
  • Ігнат ГАВРИЛОВ, доктор філософії, випускник 2022 року, Державна установа «Центр громадського здоров’я МОЗ України»
  • Аліна СОЛОВЙОВА, доктор філософії, випускниця 2021 року, асистент кафедри біотехнології НФаУ.

Випускники при обговоренні висловили слова вдячності представникам відділу аспірантури та докторантури за постійну підтримку під час навчання, доброзичливість та відкритість до спілкування.

На освітню програму також надійшли рецензії від:

• ВАСЮК Світлани Олександрівни, завідувачки кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, д.фарм.н., професора
  • МАРТИНОВА Артура Вікторовича, завідувача лабораторії та клінічного відділу молекулярної імунофармакології ДУ «Інститут мікробіології та імунології імені І.І. Мечникова НАМН України», д.фарм.н., професора
  • АНДРІЯНЕНКОВА Олексія Вікторовича, груп-продакт менеджера компанії «ANANTA MEDICARE».

Учасники круглого столу позитивно оцінили освітню програму та відзначили, що програма регламентує цілі, очікувані результати, зміст та організацію освітнього процесу, забезпечує досягнення передбачених програмних результатів навчання та дає можливість здобувачам освіти набути програмних компетентностей зі спеціальності, що дозволяє провадити успішну професійну діяльність у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я відповідно до вимог сучасності.