23 вересня 2021 р. відбулася Конференція студентів – вищого органу студентського самоврядування

23 вересня в університеті відбулося засідання Конференції студентів – вищого органу студентського самоврядування.

У роботі Конференції взяли участь 134 студенти – делегати Конференцій трудових колективів, Вчених рад факультетів та Вченої ради університету, члени Студентського парламенту та Ради гуртожитків університету.

На початку роботи заходу було презентовано проморолик «Студентський парламент НФаУ», який відображає зміст і напрями роботи студентського активу.

Під час роботи Конференції було представлено і схвалено звіт голови студентського самоврядування Софії Ільїної за підсумками 2020/2021 навчального року. Конструктивним за змістом став звіт голови контрольно-ревізійної комісії Івана Капріора про результати перевірки бюджету.

Крім того, учасники Конференції студентів затвердили низку положень, які охоплюють діяльність студентського самоврядування та порядок проведення виборів із числа студентів до громадських та колегіальних органів університету.

Конференція визнала роботу студентського самоврядування Національного фармацевтичного університету за 2020/2021 навчальний рік задовільною.

Рішенням Конференції призначено наступні вибори до органів студентського самоврядування факультетів та університету на 7 жовтня 2021 року.

Усі рішення прийнято шляхом відкритого голосування членів Конференції студентів.