23 вересня 2020 р. відбулася зустріч молодих вчених із представниками Ради молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України

У середу, 23 вересня, на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка відбулася зустріч молодих вчених Харківського регіону з представниками Ради молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України.

Під час заходу презентовано діяльність Ради молодих вчених при МОН України, Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації та закладів вищої освіти області.

На заході Національний фармацевтичний університет представляли асистент кафедри соціальної фармації, голова РМВ Сурікова Ірина та асистент кафедри організації та економіки фармації, член РМВ Куриленко Юлія.

На зустрічі обговорювалися питання та виклики сьогодення у діяльності молодих науковців та можливості співпраці.