25 вересня 2020 р. відбулася робоча нарада представників НФаУ із науковим співробітником відділу кріоендокринології Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

25 вересня 2020 р. відбулася робоча нарада проректора з НПР НФаУ проф. Владимирової І.М., директора Навчально-наукового інституту прикладної фармації проф. Кіреєва І.В., завідувача кафедри нормальної та патологічної фізіології проф. Кононенко Н.М., завідувача кафедри клінічної лабораторної діагностики проф. Єрьоменко Р.М. зі старшим науковим співробітником відділу кріоендокринології Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАН України д.біол.наук, ст.н.с. Божок Г.А.

Обговорили питання співпраці у напрямі дослідження регуляторної дії ритмічних холодових впливів та фармакологічних препаратів на структурно-функціональні властивості клітин in vivo.