Шкільні канікули з НФаУ для амбітних та креативних!!!

Шкільні канікули учні завжди очікують із нетерпінням. Це не лише час для відпочинку, а й чудова нагода цікаво та весело провести час, дізнатися про щось актуальне та корисне.

24-26 жовтня 2023 р. Національний фармацевтичний університет гостинно приймав усіх бажаючих розширити свій світогляд.

Традиційний профорієнтаційний табір Pharm Camp – осінь 2023 об’єднав допитливих, амбітних та креативних учнів 7-11 класів, їх батьків та вчителів з усіх куточків України.

Зануритись у світ Фармації мали змогу 216 слухачів, які долучились до лекцій, взяли участь у інтерактивах та вікторинах, отримали нові знання, незабутні спогади. Найамбітніші учасники заходу, які зареєструвалися на сайті, отримали відповідні сертифікати.