26 жовтня 2023 р. відбулася  нарада кураторів академічних груп у 2023/2024 н.р.

ПОЗАНАВЧАЛЬНИЙ КОНТЕНТ: ФОКУС КУРАТОРІВ

26 жовтня 2023 р. відбулася  нарада кураторів академічних груп у 2023/2024 н.р.

Координатор позанавчальної роботи — Ольга НАЗАРКО доповіла про формування національних цінностей в університетській спільноті НФаУ; запропонувала чеклисти: літератури та фільмів, розповіла про національних героїв України – Хаммера та Да Вінчі, а також запросила до участі в національному радіодиктанті.

Провідний фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питаньОльга ЦАПКО доповіла про міжнародні та Всеукраїнські конкурси, розповіла про можливості та перспективи для студентства.

Провідний фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питаньОлена МОСКАЛЕНКО анонсувала кураторам щорічний FF-battle.

Фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питаньАміра АВАД представила проєкти, що поновлюють свою роботу з початком нового навчального року “Мовні клуби” – тепер працюють в двох напрямках: “Говоримо українською” та “Speaking club” та 2 сезон проєкту “Випускник НФаУ: історії успіху”.

Керівник відділу організації виховного процесу та соціальних питань Євгенія КАЛАШНИК зробила анонс заходів на листопад: розповіла про свята, запросила до перегляду фільму місяця – “Гіркі жнива”, що буде обговорений на першому, в цьому році, Student cinema і наголосила на важливості ознайомлення студентів з інформаційними матеріалами до Дня Гідності та Свободи й Дня пам’яті жертв голодоморів.