24 червня 2021 р. на базі ІПКСФ НФаУ проведений круглий стіл щодо перспектив співпраці з університетом Адамас (Індія)

24 червня, в межах міжнародної співпраці, на базі Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ був проведений круглий стіл щодо перспектив співпраці з університетом Адамас (Індія)., який представляли декан та завідувачі кафедр, професори. Зустріч організована за ініціативи завідувача кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків, проф. Лариси Ленчик – при всебічній підтримці директора ІПКСФ НФаУ, проф. Лариси Галій.

Круглий стіл відбувся у онлайн форматі.

На початку зустрічі декан факультету підвищення кваліфікації ІПКСФ НФаУ, доц. Світлана Мороз представила Національний фармацевтичний університет як флагман фармацевтичної освіти в Україні та ІПКСФ НФаУ як один із його структурних підрозділів, окреслила напрями діяльності інституту в післядипломній освіті провізорів і фармацевтів.

Напрями роботи кафедр ІПКСФ НФаУ та перспективи навчальної й наукової співпраці з університетом Адамас представили завідувачі кафедр: якості, стандартизації та сертифікації ліків – проф. Лариса Ленчик; педагогіки і психології – проф. Тетяна Лутаєва; клінічної фармакології – проф. Оксана Міщенко; промислової фармації та економіки – проф. Олег Шпичак.

Університет Адамас представили декан School of Medical Sciences, проф. Dr. Sajal Kumar Jha та завідувачі структурних підрозділів і кафедр: фармацевтичної хімії – Dr. Kuldeep K Roy; фармацевтики – Dr. Partha Roy; фармакогнозії – Dr. Yadunandan Dey. Міжнародні партнери ознайомили учасників круглого столу з педагогічними складами кафедр, напрямами їхньої роботи, сферами наукових інтересів та можливими векторами співпраці.

По закінченні зустрічі відбулася дискусія, у якій взяли участь професори ІПКСФ НФаУ Олександр Здорик та Наталія Бездітко. Зокрема, обговорювалися особливості викладання дисциплін, напрями майбутньої співпраці щодо проведення лекцій для студентів, інтернів та слухачів, а також проведення спільних наукових досліджень та публікації у журналах, що видаються у НФаУ та Університеті Адамас.

На майбутнє учасники круглого столу запланували більш детальне обговорення за усіма запропонованими напрямами співпраці.

Науковці ІПКСФ НФаУ та Університету Адамс висловили захоплення проведеною зустріччю.