24 червня 2021 р. відбулося заключне засідання «Наради-семінару з якості» для керівників структурних підрозділів/процесів інтегрованої системи управління НФаУ

24 червня у Національному фармацевтичному університеті відбулося заключне засідання «Наради-семінару з якості» для керівників структурних підрозділів/процесів інтегрованої системи управління (ІСУ) НФаУ.

Перший проректор з НПР, представник керівництва з інтегрованої системи управління Андрій Федосов проаналізував результативність досягнення Цілей університету за навчальний рік та визначив подальші вектори удосконалення інтегрованої системи управління НФаУ.

Крім того, відзначено ефективну роботу щодо впровадження екологічного й енергетичного менеджменту у відповідності до міжнародних стандартів ISO 14001: 2015 та ISO 50001: 2018.

Подякою ректора відзначені заступник ректора з адміністративно-господарської роботи Олег Проскурнін, помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольга Назарко, помічник ректора Вікторія Журенко, співробітники відділу управління якістю – провідний інженер з якості Олена Гладцінова, провідний соціолог Ольга Овакімян, провідний фахівець Аркадій Орловський, співробітники відділу цивільного захисту – начальник відділу Ігор Бондар, провідний фахівець з пожежної безпеки Григорій Рєпін, провідний інженер з охорони навколишнього середовища Олена Кравченко, провідний інженер з охорони навколишнього середовища Вікторія Турчина.

Помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольга Назарко проаналізувала результативність роботи структурних підрозділів та зазначила перспективні плани університету на наступний навчальний рік

У роботі «Наради-семінару з якості» взяли участь проректори, заступник ректора з АГР, керівники структурних підрозділів, співробітники відділу управління якістю та співробітники відділу цивільного захисту.