24 квітня 2020 р. ІПКСФ НФаУ провів черговий міжкафедральній методичний семінар в режимі onlіnе з відповідальними за розвиток дистанційного навчання та методистами кафедр

У заході взяли участь: директор Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Галій Л.В., доктор фарм. наук, професор; декан факультету підвищення кваліфікації Мороз С.Г., канд. економ. наук, доцент; зав. каф. ЗФБЛ ІПКСФ Шульга Л.І., доктор фарм. наук, професор; зав. каф. промислової фармації та економіки ІПКСФ Шпичак О.С. доктор фарм. наук, професор; відповідальні за розвиток дистанційного навчання та методисти кафедр ІПКСФ.

В умовах карантину кафедри ІПКСФ НФаУ повністю перейшли на дистанційну форму післядипломної підготовки спеціалістів фармації, тому для роботи в регіонах терміново були розроблені дистанційні курси. З метою представлення якісного навчального продукту дирекція ІПКСФ ініціювала перед початком кожного циклу проведення експертизи дистанційного курсу, розробленого кафедрою, на відповідність Положенню про експертизу ДК у НФаУ.

24 квітня проводилась експертиза дистанційного курсу тематичного удосконалення «Організаційні та загальнофармацевтичні аспекти діяльності спеціалістів фармації в сучасних умовах» (ТУ-8), розробленого на кафедрі ЗФБЛ ІПКСФ НФаУ, встановлювалася відповідність структури курсу, його окремих елементів критеріям, які регламентовані Положенням. Представляли курс доц. Якущенко В.А. та доц. Лукієнко О.В.

Представлений курс викликав інтерес в учасників семінару, які уважно переглянули структуру курсу, зміст «нульового» тижня, проаналізували відповідність контенту та завдань системі післядипломної підготовки, обговорили використання таких засобів взаємозв’язку як форум та чат тощо. У цілому, курс визнали готовим для проведення дистанційного циклу тематичного удосконалення у Чернігові з 24.04-27.05.2020 р.