24 квітня 2020 р. ІПКСФ НФаУ розпочав цикл підвищення кваліфікації у м. Чернігів за дистанційною формою навчання

24 квітня 2020 р. кафедра загальної фармації та безпеки ліків ІПКСФ НФаУ розпочала цикл тематичного удосконалення «Організаційні та загально-фармацевтичні аспекти діяльності спеціалістів фармації в сучасних умовах» у Чернігові.

Дистанційний цикл знаходиться на сайті postgrade.nuph.edu.ua у віртуальному середовищі Moodle. Процес навчання на дистанційному циклі, орієнтований на працівників фармацевтичного сектора галузі охорони здоров’я України, буде проходити під постійним супроводом тьютерів кафедри.

Слухачі під час навчання на курсі будуть мати змогу окреслити та опанувати основні етапи становлення й шляхи розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я України та використання нормативно-правових актів у практиці виробництва та реалізації лікарських засобів. Вони будуть розглядати та аналізувати стратегії розвитку закордонних та вітчизняних фармацевтичних підприємств, розширять знання з питань виробництва, транспортування, зберігання, відпуску та безпеки лікарських засобів на фармацевтичних виробництвах та в аптечних закладах.

Серед питань для розгляду – концепція боротьби з фальсифікованими та субстандартними лікарськими засобами в Україні та на світовому фармацевтичному ринку; техніки майстерності продажів у сучасній аптеці, а також використання інформаційних та комп’ютерних технологій у професійній діяльності провізора тощо.

Цикл підвищення кваліфікації триватиме до 27 травня.