24 та 25 жовтня 2023 р. професори та доценти НФаУ взяли участь у проєкті Метрошкола «Чарівний світ фармації»

Про любов до природи, довкілля, хімії та біології… Насправді вони навколо нас щодня

За підтримки Харківської міської ради, спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради Національний фармацевтичний університет ініціював та реалізував проєкт МЕТРОШКОЛА «Чарівний світ фармації».

Заняття відбувалися під час осінніх канікул, у навчальних класах, що облаштовані у метрополітені на станціях «Університет» та «Перемога». Назви станцій обрані не випадково: «Університет» – як символ знань, «Перемога» – як уособлення наших прагнень.

Освітня сфера сьогодні відчуває дефіцит повноцінної організації освітнього процесу, кадровий, комунікативний. Це особливо актуально для прифронтових міст, де освіта живе здебільшого віконечках зумконференцій.

Національний фармацевтичний університет має відповідальність перед майбутнім та відчуває потребу підтримати учнівську молодь. Саме тому народилася і була реалізована ідея щодо компенсації освітніх втрат шляхом проведення під час канікул занять для школярів.

24 та 25 жовтня 2023 р. лекції від професорів та доцентів НФаУ, провідних науковців, прослухали понад 200 учнів 9-11 класів із 15 шкіл Київського та Шевченківського районів міста Харкова.

Теми лекцій пройшли суворий відбір, адже головною метою офлайн занять було не просто зайняти канікулярний час, а подати корисну, науково обґрунтовану інформацію молоді.

Школярам була запропонована широка й актуальна для них тематика: «Енергетичні напої: наскільки вистачить енергії?», «Особливості виготовлення жувальних пастилок типу «Ведмежуйки», «Готуємо крем власними руками», «Чи так безпечні вейпи?», «Сучасні методи контрацепції», «Догляд за проблемною шкірою», «Хімія буває фармацевтичною», «Вітаміни – молекули життя», «Перша долікарська допомога при невідкладних станах», «Шоколадо- та кавоманія».

МЕТРОШКОЛА «Чарівний світ фармації» – це заняття з природничих наук у форматі цікавих лекцій, про складні, на перший погляд, речі у доступній і зрозумілій подачі.

Ми зібрали стільки емоцій та вражень, що не змогли умістити в одну публікацію. Очікуйте на продовження! Наступна станція «Перемога»!