Участь у круглому столі «Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ»

25 жовтня 2023 р. проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи професор Інна Владимирова взяла участь у круглому столі «Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ», організатором якого виступив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

На круглому столі були представлені доповіді:

«Академічна доброчесність як стандарт поведінки і безумовна вимога часу», Олена Рижко, доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри видавничої справи та редагування Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

– «Політики академічної доброчесності, відкритої науки та штучного інтелекту в ЗВО: як забезпечити ефективну взаємодію?», Артем Артюхов, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету
«Імплементація принципів академічної доброчесності в практику діяльності університетів. Проблеми та шляхи вирішення», Анатолій Мельниченко, проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Учасники заходу мали можливість під час круглого столу задати питання та поділитись власним досвідом впровадження засад та практик академічної доброчесності у своїх закладах вищої освіти.