25 травня 2023 р. пройшов профорієнтаційний захід «FUTURE WITH НФаУ», присвячений освітній програмі «Технології парфумерно-косметичних засобів»

25 травня 2023 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов профорієнтаційний захід «FUTURE WITH НФаУ», присвячений освітній програмі «Технології парфумерно-косметичних засобів» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

На заході, організованому для вступників 2023 р., зі вступним словом і привітанням учасників виступив гарант освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів», завідувач кафедри косметології і аромології, доктор фармацевтичних наук, професор Олександр БАШУРА.

Відповідальна за освітню програму «Технології парфумерно-косметичних засобів», доцент кафедри косметології і аромології, кандидат фармацевтичних наук, доцент Олександра КРАН презентувала аудиторії зміст освітньої програми, розповіла про унікальність освітньої програми, та можливості працевлаштування фармацевтів-косметологів в багатьох сферах, включаючи аптечні й косметологічні заклади, промислові парфумерно-косметичні підприємства тощо.

Відповідальний секретар приймальної комісії, доктор фізико-математичних наук, професор Станіслав ПОГОРЄЛОВ розповів про умови вступу на освітню програму «Технології парфумерно-косметичних засобів» у НФаУ.

Також власним досвідом та враженнями від навчання у НФаУ з учасниками заходу поділилися здобувачі вищої освіти освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» Ангелін ЛОЖЕЧКА (4 курс) та Аліна РЕЗНИЧЕНКО (4 курс). А випускник освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» 2012 року Богдан КУДРИК, який зараз є власником та засновником, а також головним технологом виробничого парфумерно-косметичного підприємства NERI-Lab, розповів про свій власний шлях успіху та дав поради майбутнім студентам.