23 травня 2023 р. було проведено Круглий стіл з обговорення освітньої програми «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» для другого (магістерського) рівня вищої освіти

23 травня 2023 року кафедрою Управління та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено Круглий стіл з обговорення змісту, особливостей реалізації і перспектив розвитку освітньої програми «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» для другого (магістерського) рівня вищої освіти за участі зовнішніх і внутрішніх стейкхолдерів – представників провідних закладів охорони здоров’я та фармацевтичних організацій, наукових установ, викладачів профільних закладів вищої освіти, випускників освітньої програми різних років і здобувачів, які зараз навчаються на програмі.  Зустріч було проведено в онлайн-режимі у форматі відеоконференції.

В обговоренні взяли участь керівники та представники закладів охорони здоров’я і фармацевтичних організацій, які впродовж ряду років є партнерами випускової кафедри, факультету та університету, регулярно залучаються до реалізації освітнього процесу, а також є роботодавцями для випускників освітньої програми «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом», зокрема АТ «Фармак», ТОВ «ФК Здоров’я», ПП «Конекс», ТОВ «Добробут», ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна», ГО «Вінницька обласна асоціації фармацевтів, Центр первинної медичної допомоги КНП Запорізької обласної клінічної лікарні та ін.

Гарант освітньої програми «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом», проф. Посилкіна Ольга Вікторівна розповіла про особливості процедури Громадського обговорення освітньої програми в 2023 р. і проаналізувала результати онлайн обговорення станом на 20.05.2023р. Щиро подякувала всім стейкхолдерам, які прийняли участь у Громадському обговоренні освітньої програми.

На круглому столі роботодавцями, представниками академічної спільноти, випускниками було висловлено низку побажань та пропозицій щодо подальшого вдосконалення освітньої програми з метою формування у майбутніх менеджерів з охорони здоров’я затребуваних ринком праці, актуальних компетентностей, навичок і вмінь, що буде сприяти підвищенню якості освітньої програми і її конкурентоспроможності.