25 вересня 2019 р. відбулася зустріч із співзасновником «Еō Бізнес-інкубаторів»

25 вересня 2019 р. відбулася зустріч керівництва Національного фармацевтичного університету в особі проректора з науково-педагогічної роботи професора Загайка А.Л., співробітників навчально-наукового інституту прикладної фармації та молодих учених університету із співзасновником «Еō Бізнес-інкубаторів», професором Корнельського університету Чарльзом Уайтхедом та координатором проекту Едуардом Альфредовичем Сімсоном.

Проект «Eō Бізнес-інкубатори» входить до програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», що фінансується Урядом США та підтримує українські стартапи, малі та середні підприємства, допомагає підвищити їх конкурентоспроможність на вітчизняному й міжнародному ринках. Науковці, розробники і автори ідей отримають можливість у цьому проекті протестувати свою бізнес-ідею, перетворити її в стартап і презентувати себе та свій продукт венчурним фондам для отримання фінансування.

По суті, це менторський проект, розроблений для підтримки і розвитку інноваційного бізнесу. Подати заявку-ідею стартапу можна в галузях IT, фізики, хімії, матеріалознавства, біотехнологій, фармацевтики, фінансових технологій, інших актуальних інноваційних галузях. Відбір проводитиметься на конкурсній основі. Для участі в інкубаторі будуть розглядатися не лише «молодіжні стартапи», а й фундаментальні розробки українських університетів, науково-дослідних інститутів НАН України. Подати заявку можна до 8 жовтня 2019 року (до 17-00) за посиланням: .