25 жовтня 2021 р. студенти факультету з підготовки іноземних громадян взяли участь у записі радіо проєкту «Українською вільно»

25 жовтня троє студентів ІІ курсу факультету з підготовки іноземних громадян – Сухаїл Ель Каун, Канколонго Кабея Джан Джакуес та Шраібі Аділ (з Марокко та Конго), які опановують українську мову на кафедрі фундаментальної та мовної підготовки, – завітали на Українське радіо Харків, де взяли участь у записі проєкту «Українською вільно».

Ці студенти – вступники з першого набору іноземців, які вступили на навчання українською мовою.

Під час інтерв’ю студенти розповіли, що спершу вивчати українську було важко, доводилося постійно користуватися словником, звертатися за допомогою до викладачів. А наразі вони вільно спілкуються з українськими однолітками, вивчають українською всі фахові предмети, читають книжки та із задоволенням слухають українську музику.

Журналістка Олександра Нетецька, яка брала інтерв’ю у хлопців, відзначила високий рівень володіння українською мовою та обізнаність здобувачів вищої освіти.