26 – 28 червня 2023 р. завідувачка НДЧ НФаУ Галина Григорів взяла участь у літній школі в Університеті Мюнстера в рамках проєкту THEA Ukraine X. Multiplication Trainings for Higher Education Administrators in Ukraine

Проект THEA Ukraine X координує Wandelwerk Центр забезпечення якості та Удосконалення FH Münster (Німеччина). Його мета – розвивати регіональний потенціал в галузі управління наукою та вищою освітою з акцентом на інтернаціоналізацію останньої, та сприяння плідному обміну між українськими та німецькими вченими.

Проєктну заявку НФаУ «Розробка стратегії інтернаціоналізації університету» було відібрано до 7 учасників із 200 поданих заявок. В рамках проєкту в НФаУ було проведено два тренінги та розроблено проєкт Стратегії інтернаціоналізації.

В літньому таборі в Мюнстері учасники розглянули актуальні теми управління у сфері вищої освіти, сучасні напрямки розвитку інтернаціоналізації університетів, познайомились з грантовими програмами Німеччини та поділились власним досвідом впровадження проєктів.