28 червня 2023 р. відбулося планове засідання «Наради-семінар з якості: стандарти ISO»  для керівників структурних підрозділів/процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ) НФаУ

Нарада-семінар з якості відбулася під керівництвом Проректора ЗВО з НПР/ ПК з ІСУ Андрія Ігоревича ФЕДОСОВА. У своєму виступі проректор проаналізував ІСУ НФаУ з боку вищого керівництва за підсумками 2022/2023 н. р., прокоментував Результативність досягнення Цілей університету за 2022/2023 н. р. та виконання планів роботи структурних підрозділів згідно Стратегічного плану розвитку НФаУ на 2019-2025 рр.

Також було проголошено підсумки Наглядового аудиту ІСУ НФаУ на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2015, визначено сильні сторони та потенціал для поліпшення університету. ТОВ «Міжгалузевим центром якості «ПРИРОСТ» було підтверджено дію Сертифікатів з розширенням меж дії Інтегрованої системи управління на ІПКСФ НФаУ.

У нараді-семінарі з якості для керівників структурних підрозділів/процесів ІСУ НФаУ взяли участь проректора, помічники ректора, заступник ректора з АГР, керівники структурних підрозділів/процесів, завідувачі кафедр, співробітники ІПКФС та Фахового коледжу НФаУ.