27-30 квітня 2021 р. кафедра фундаментальної та мовної підготовки НФаУ провела літературний конкурс «Лист до Лесі Українки»

27-30 квітня 2021 р. кафедра фундаментальної та мовної підготовки НФаУ проведла літературний конкурс «Лист до Лесі Українки».

Це І (університетський) етап Конкурсу літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки, який проводиться у березні-листопаді 2021 р. Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Волинською обласною Малою академією наук.

Серед номінацій конкурсу:

• літературні проєкти (оповідання / новела, поезія, драма, лист);
  • дослідницькі проєкти (наукова стаття, біографічна студія, краєзнавча розвідка, есей, рецензія);
  • мультимедійні проєкти (відеоролик, графічні роботи, мультиплікація, сторінка в соцмережі).

25 учасників конкурсу презентували свої роботи в номінаціях «літературні проєкти» та «мультимедійні проєкти».

А призові місця посіли:

І місце – Пермінова Аліна (група Фм20 (4,10 д)-04);

ІІ місце – Єсипенко Олена (група Фм20 (4,10 д)-08) та Довжук Марія (група Фм20 (4,10 д)-04);

ІІІ місце – Соловйов Микита (група Фм20 (4,10 д)-05), Колоденець Валерія (група Фм20 (4,10 д)-05) та Крайній Ігор (група Фм20 (4,10 д)-07).

Також на розгляд конкурсної комісії була надана робота Альмслем Крістіни (група Фм20 (4,10 д)-07), яка створила сторінку, присвячену життю і творчості Лесі Українки в інстаграм.

Щиро вітаємо переможців, бажаємо успіхів на наступних етапах конкурсу!