27 квітня 2023 р. відбулася VIII Міжнародна науково-практична дистанційна конференція «Соціальна фармація: стан, проблеми та перспективи»

27 квітня 2023 р. відбулася VIII Міжнародна науково-практична дистанційна конференція  «СОЦІАЛЬНА ФАРМАЦІЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

У заході прийняли участь більше 200 науковців, освітян, здобувачів вищої освіти та фахівців практичної фармації України й зарубіжжя (Литва, Молдова, Німеччина, Польща, Словаччина). Результати теоретико-прикладних досліджень висвітлені у 23 статтях, 90 тезах, 15 постерних презентаціях та 13 усних доповідях.

З вітальним словом, побажаннями плідної роботи й жвавих наукових дискусій виступили в.о. ректора Національного фармацевтичного університету, професор, заслужений діяч науки і техніки України Алла КОТВІЦЬКА та завідувачка кафедри соціальної фармації доцент Аліна  ВОЛКОВА.

На пленарному засіданні конференції науковці поділилися результатами  досліджень за широким спектром напрямків. Так, були розглянуті проблемні питання та визначені перспективні напрямки розвитку соціальної фармації в Україні та закордоном, особливості нормативно-правового регулювання фармацевтичного забезпечення населення та тенденції управління фармацевтичним сектором сфери охорони здоров’я в умовах воєнного стану, сучасні аспекти ефективної організації фармацевтичного забезпечення населення, питання діджиталізації та інформаційного забезпечення сфери охорони здоров’я та розвитку організаційно-економічної та управлінської науки й освіти.

Доповідачі представляли такі установи, як: Національний фармацевтичний університет, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, Івано-Франківський національний медичний університет, Варшавський медичний університет, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, ТОВ «Асіно Україна» (Україна), JSC «Giantera» (Литва).

У рамках конференції також у режимі on-line проведено круглий стіл «Актуальні питання соціальної фармації».

Матеріали конференції розміщено на сайті кафедри соціальної фармації: https://socpharm.nuph.edu.ua/science-2/conference/