26 квітня у Національному фармацевтичному університеті  відбулося засідання «Клуб бізнесу та технологій». Подія зібрала більше 70 учасників

Метою заходу було обговорення сучасних вимог до освіти управлінців лікувальних установ, фармацевтичних компаній тощо.

Спікерами заходу були випускники НФаУ освітньої програми «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом», спеціальності 073 Менеджмент

Виступили завідувач відділенням екстреної невідкладної медичної допомоги Наталія МАРИНИЧЕНКО, лікар-дерматолог КУТОВА Наталія, старший спеціаліст з логістики та постачання Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» Денис ПУСТОВІТ та  Євген ШАЛАЄВ.

Спікери зосередилися на важливості управлінських навичок для успішної кар’єри в цій галузі. Вони поділилися враженнями від навчання в НФаУ та навичками, які вони отримали під час навчання. Вони зазначили, що завдяки отриманим знанням змогли відкрити свій бізнес та застосовувати практичні навички у своїй професійній діяльності. Також спікери підкреслили, що диплом НФаУ визнається за кордоном та відповідає Європейським стандартам.

Освітня програма “Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом” в НФаУ розроблена з урахуванням сучасних вимог ринку праці. Студенти отримують не лише теоретичні знання, а й практичні навички, що дає їм можливість успішно працювати в галузі охорони здоров’я та фармації.