27 квітня 2020 р. кафедра якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ провела onlіnе міжкафедральній методичний семінар з відповідальними за розвиток дистанційного навчання та методистами кафедр

У заході взяли участь: декан факультету підвищення кваліфікації Мороз С. Г.; декан факультету післядипломної освіти Суріков О. О.; відповідальні за розвиток дистанційного навчання, методисти та завідувачі кафедр ІПКСФ.

Головним завданням методичного семінару було обговорення циклу тематичного удосконалення «Сучасні аспекти організації роботи фармацевтичних підприємств та контролю якості лікарських засобів» у дистанційній формі навчання кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків.

Відповідальна за дистанційне навчання кафедри, доцент Опрошанська Т. В. розповіла про особливості наповнення курсу та звернула увагу на наявність у курсі аудіографічного матеріалу для слухачів «Ознайомча подорож курсом», який був створений спеціально для даного курсу та призначений для ознайомлення слухачів з курсом, видами діяльності, які вони повинні виконати, типами завдань та засобами зв’язку у курсі з тьютором. Крім того, на прикладі завдань було показано як, використовуючи ресурс «Тест», можна створити цікаве завдання незвичного формату.

В ході обговорення проаналізовано відповідність розробленого курсу навчальній програмі та «Положенню про експертизу дистанційного курсу».