28 березня 2023 р. відбувся ІІ міжкафедральний семінар «Біотехнологічні диспути»

Спільна діяльність та обмін думками викладачів та науковців Національного фармацевтичного університету – запорука нових досягнень!

28 березня 2023 р. за ініціативою кафедри біотехнології НФаУ відбувся ІІ міжкафедральний семінар «Біотехнологічні диспути», в якому взяли участь співробітники кафедр біотехнології, заводської технології ліків та технологій фармацевтичних препаратів.

На семінарі були представлені доповіді, присвячені інноваційним біотехнологіям з використанням водоростей (доцент кафедри біотехнології, д. фарм. н., проф. Микола РИБАЛКІН) та математичним методам в фармацевтичних технологічних дослідженнях (доцент кафедри технологій фармацевтичних препаратів, к. техн. н., доц. Ольга КУТОВА).

В ході обговорення доповідей була проведена наукова дискусія щодо перспектив використання біотехнологій в різних галузях, зокрема  в екології та фармації.

Присутні висловили задоволеність зустріччю, актуальністю обговорених тем та відзначили, що проведення семінарів такого формату є дуже корисним та мотивуючим для подальших досліджень та плідної співпраці.