28 січня 2020 р. ІПКСФ НФаУ розпочав цикли підвищення кваліфікації у м. Суми

28 січня 2020 р. кафедра якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ розпочала цикли тематичного удосконалення «Сучасні аспекти організації роботи фармацевтичних підприємств та контроль якості лікарських засобів» (28.01-28.02.2020 p.), «Актуальні питання якості ліків та лікарської рослинної сировини на фармацевтичному ринку» (28.01-12.02.2020 p.), передатестаційного циклу «Організація і управління фармацією» (28.01-28.02.2020 p.) у м. Суми.

Засвоєння програмного матеріалу дає можливість слухачам отримати знання з організації відпуску та контролю якості лікарських засобів в Україні, методів виявлення фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів на фармацевтичному ринку, управління та забезпечення якості лікарських засобів, особливостей стандартизації, сертифікації та контролю якості лікарських засобів.

Проведено профорієнтаційну роботу щодо умов навчання, матеріально-технічної бази та професорсько-викладацького складу в Національному фармацевтичному університеті, Коледжі НФаУ та Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації.