28 вересня 2023 р. відбулася перша робоча зустріч між керівництвом Національного фармацевтичного університет, та керівництвом UCL school of Pharmacy, London, UK

28 вересня 2023 р. відбулася перша  робоча зустріч між керівництвом Національного фармацевтичного університет, та керівництвом UCL school of Pharmacy, London, UK.

Від НФаУ у зустрічі взяли участь проректори ЗВО з науково-педагогічної роботи Професор Андрій Федосов, професор Інна Владимирова та професор Вікторія Кузнєцова, декан факультету підготовки іноземних студентів доцент Світлана Калайчева, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії професор Вікторія Георгіянц,  доцент кафедри фармацевтичної хімії доцент Ольга Михайленко, провідний юрисконсульт Роман Гандзьошин.  Від UCL school of Pharmacy були присутні Prof. Cate Whittlesea, Director of the UCL School of Pharmacy, Faculty of Life Sciences, Prof Rebecca Lever, Associate Director for Education of the UCL School of Pharmacy, Prof. Michael Heinrich, Head of the UCL Centre for Pharmacognosy and Phytotherapy at the UCL School of Pharmacy.

Андрій Федосов представив англійським колегам детальну інформацію про університет та перспективи співпраці. В ході зустрічі було відмічено, що багато інтересів та бачення фармацевтичних програм збігається.  Заплановано обговорити та організувати конкретні заходи щодо обговорення навчальних та наукових програм університетів, скласти перелік он-лайн лекцій, які будуть цікаві для студентів з обох сторін, пошук грантових програм. Обидві сторони нині отують пропозиції для реалізації запланованої співпраці.