Юридичний відділ

Адреса: м.Харків, вул. Пушкінська, 53

Тел. 706-30-65

Час прийому громадян: щоденно з 14.00

Е-mail:urist@nuph.edu.ua

 

Юридичний відділ  НФаУ є самостійним структурним підрозділом університету.

У своїй роботі юридичний відділ керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної ради України, актами Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, актами Міністерств Кабінету Міністрів України, положенням про юридичну службу НФаУ та іншими локальними нормативно правовими актами.

Основними завданнями юридичного відділу є:

  1. Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативно правових актів працівниками університету під час виконання покладених на них завдань та функціональних обов’язків.
  2. Надання довідок та консультацій працівникам та студентам університету щодо сучасного законодавства, а також висновків з організаційно-правових та інших юридичних питань, надання допомоги з оформлення документів і інших  нормативних актів пов’язаних з статутною діяльністю університету.
  3. Здійснення представництва інтересів університету в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, інших підприємствах, установах, організаціях та судах.
  4. Розробка та участь у розробленні нормативних актів університету з питань його діяльності.
  5. Сприяння захисту прав трудового колективу та студентського контингенту.
  6. Надання пропозицій щодо вдосконалення правового забезпечення діяльності університету.
  7. Ведення та систематизація актів законодавства і міжнародних договорів України, підтримання їх у контрольному стані та зберігання.
  8. Надання за запитом чинних нормативно-правових актів та інструктивних документів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національного Банку України, Міністерств Кабінету Міністрів України та інших органів державної влади.
  9. Проведення роботи з правової пропаганди, ознайомлення посадових осіб університету з нормативними актами, які стосуються їх діяльності, а також із змінами в чинному законодавстві
  10. Участь у наданні відповідей на запити органів державної влади та фізичних осіб у рамках чинного законодавства.

CTY-LDa2kRAНачальник відділу: Гандзьошин Роман Михайлович

Закінчив Харківський національний університет  внутрішніх справ. Має диплом магістра за спеціальністю «Правознавство»


Богачова Євгенія Геннадіївна – юрисконсульт І категорії. Закінчила Національний юридичний університет України імені Ярослава Мудрого, має диплом магістра за спеціальністю «Право».


Гочашвілі Ірма Бесікіївна – юрисконсульт І категорії. Закінчила Національний юридичний університет України імені Ярослава Мудрого, маєдиплом магістра за спеціальністю «Право».


Список нормативно-правових актів:
 
image_pdfimage_print