29 жовтня 2019 р. ІПКСФ НФаУ розпочато цикл підвищення кваліфікації в м. Житомир

29 жовтня 2019 р. кафедра якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ розпочала цикл тематичного удосконалення «Сучасні аспекти організації роботи фармацевтичних підприємств та контроль якості лікарських засобів» (29.10-29.11.19 р.) в м. Житомир.

Засвоєння програмного матеріалу дає можливість слухачам отримати знання з організації забезпечення якості лікарських засобів в Україні; методів виявлення фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів на фармацевтичному ринку; управління та забезпечення якості лікарських засобів; особливостей стандартизації, сертифікації та контролю якості різних груп лікарських засобів, основам броматології.
Також серед случахів циклу було проведено профорієнтаційну роботу щодо умов навчання, матеріально-технічної бази та професорсько-викладацького складу университету та Коледжу НФаУ, Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармаці; умов отримання вищої освіти (для фармацевтів) та переваг і перспектив другої вищої освіти. Особливу увагу приділили новим освітнім програмам НФаУ.