29 жовтня 2019 р. відбувся міжуніверситетський семінар «Сучасні аспекти клінічної та лабораторної діагностики захворювань нирок у дітей»

Захід пройшов на базі комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча поліклініка № 23» Харківської міської ради (вул. Шевченко, 133). Організаторами семінару виступили кафедра клінічної лабораторної діагностики НФаУ, кафедра педіатрії ХМАПО, КНП «Міська дитяча поліклініка № 23» Харківської міської ради.
Основна мета проведення семінару − розвиток творчих контактів між кафедрами та практикуючими лікарями системи охорони здоров’я, а також пошук шляхів долучення лікарів-педіатрів, клінічних ординаторів, інтернів, здобувачів вищої освіти до сучасних проблем клінічної та лабораторної медицини.
На семінарі були присутні близько 50 учасників. У ході проведення заходу були представлені 6 доповідей, які носили бінарний характер − презентації на клінічну тематику паралельно доповнювалися презентаціями методів сучасних лабораторних досліджень захворювань нирок.
Доповіді були цікавими та актуальними, викликали жваве обговорення та дискусію між учасниками семінару.
Усіх учасників заходу зацікавила представлена тематика та сподобався формат його проведення. Організатори міжвузівського семінару домовилися, що будуть і надалі співпрацювати, а також обговорили можливі тематики для наступного такого заходу.