3 березня 2023 р. відбувся вебінар на тему «Управління процесом прийняття рішень. Прийняття раціонального управлінського рішення на прикладі вибору постачальника»

3 березня 2023 року для здобувачів 4 курсу спеціальності Фармація, промислова фармація проведено вебінар на тему «Управління процесом прийняття рішень. Прийняття раціонального управлінського рішення на прикладі вибору постачальника»

Можливість побачити те, як теоретичні положення можуть використовуватись в практичній діяльності, мотивує здобувачів вищої освіти до навчання й дозволяє отримати уявлення про практичну значимість освітньої компоненти «Фармацевтичний менеджмент та маркетинг». Саме такої мети було досягнуто проведенням вебінару на тему «Управління процесом прийняття рішень. Прийняття раціонального управлінського рішення на прикладі вибору постачальника», який відбувся   для здобувачів 4 курсу спеціальності Фармація, промислова фармація Фм19(4, 10д)-06, 07 (викладачі доц. Малініна Н.Г. та ас. Шуванова О.В.). Для проведення вебінару кафедрою фармацевтичного менеджменту та маркетингу було запрошено директора з управління персоналом ТОВ «Аметрін ФК» Ольгу Кишинську.

ТОВ «Аметрін ФК» має чималий досвід роботи на фармацевтичному ринку, де здійснює оптову реалізацію лікарських засобів з 1995 року, займаючи четверту позицію в рейтингу оптових компаній. Успіх компанії забезпечено професійним підходом до управління, так, компанія вважає своїм ноу-хау поділ діяльності за двома напрямами, один з яких відповідає за розвиток, інший —забезпечує виконання поточних завдань.

Під час вебінару здобувачам були продемонстровані такі елементи менеджменту, як схема процесу закупівлі, алгоритм вибору постачальника, алгоритм підготовки зустрічі з постачальником, маркетингові показники, що дозволяють оцінити ефективність співпраці з постачальником.

Вебінар був цікавим та інформативним, він викликав чималий інтерес у здобувачів вищої освіти.

Print Friendly, PDF & Email