Здобувачі вищої освіти НФаУ взяли участь у зустрічі з Юлією Гришиною, народним депутатом України, Головою підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

27 жовтня 2023 р. здобувачі вищої освіти Національного фармацевтичного університету з Юлією Гришиною, народним депутатом України, Головою підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, яка організована за підтримки Департаменту освіти і науки Харківської обласної військової адміністрації.

На заході також був присутнім Голова Експертної ради студентства закладів вищої освіти Ілля Бєляк.

На зустрічі обговорили найбільш актуальні питання Харківщини сьогодні: своєчасна виплата академічної стипендії; відсоток фінансування; перетин кордону здобувачів вищої освіти чоловічої статі; підвищення якості вищої освіти, набуття досвіду за кордоном задля подальшого втілення знань у розвиток держави.

Також обговорювалась можливість надання підтримки у вирішенні нагальних питань студентства з боку Експертної ради студентства закладів вищої освіти.

Наприкінці заходу Юлія Гришина презентувала учасникам свою авторську книгу «Знання, які змінюють світ».

Дякуємо організаторам та особисто Юлії Гришиній за підтримку студентства та увагу до актуальних питань забезпечення якості вітчизняної освіти в умовах воєнного стану!