31 січня 2024 р. Профорієнтаційний захід у Черкаській медичній акадеії

Відповідно до договору про співпрацю між Національним фармацевтичним університетом та Черкаською медичною академію відбулася зустріч здобувачів освіти фармацевтичного відділення різних курсів з професором, доктором фармацевтичних наук кафедри фармацевтичної хімії НФаУ Ганною Северіною.

Багато років поспіль Національний фармацевтичний університет є партнером Черкаської медичної академії з підготовки кваліфікованих кадрів для фармації України.

На зустрічі було близько 150 учасників, серед яких здобувачі освіти, представники адміністрації та викладачі академії.

Ганна Северіна ознайомила присутніх з можливостями, які надає Національний фармацевтичний університет для фахових молодших бакалаврів, бакалаврів фармації, про студентські та стипендіальні проєкти, що успішно реалізуються в закладі освіти, а також окреслила можливі перспективи, які відкриваються після закінчення освітніх програм у НФаУ.

Розповіла про міжнародну та наукову діяльність університету і великий вклад науковців, в розробку лікарських засобів.

Захід співпав з урочистостями щодо вручення дипломів освітнього ступеня «Бакалавр» освітньої програми «Фармація».

В ході зустрічі з ректором медичної академії Інною Яківною Губенко було обговорено можливі напрями щодо подальшої співпраці з метою покращення якості вищої освіти та впровадження нових форм і технологій навчання.