04 травня 2023 р. здобувачі вищої освіти 3 та 4 курсу, що навчаються на освітній програмі «Технології фармацевтичних препаратів» відвідали фармацевтичне підприємство АТ «Фармак» (м. Київ)

04 травня 2023 року здобувачі вищої освіти 3 та 4 курсу, що навчаються на освітній програмі «Технології фармацевтичних препаратів» відвідали фармацевтичне підприємство, яке на сьогодні є лідером по багатьох напрямках у фармацевтичної промисловості України – АТ «Фармак» (м. Київ).

Основним місцем працевлаштування випускника освітньої програми Технології фармацевтичних препаратів є фармацевтичне підприємство, тому відвідування виробничих ділянок під час навчання, ознайомлення із сучасним обладнанням, робота в науково-дослідній лабораторії підприємства – це значний добуток у практичну складову майбутнього фахівця.

В рамках освітньої компоненти «Фармацевтична розробка лікарських засобів» здобувачі, разом із завідувачем кафедри технології фармацевтичних препаратів проф. Кухтенко Олександр Сергійович, отримали нові знання від начальника відділу технологічної розробки АТ «Фармак», доктора фармацевтичних наук, професора Гурєєвої Світлани Миколаївни, ознайомилися із обладнанням, що використовується на всіх етапах фармацевтичної розробки.

Відвідуючи ділянку водопідготовки було приємно спостерігати за жвавою дискусією між начальником ділянки та здобувачами: питання щодо температури води після процесу очищення, підходи до подачі води на інші виробничі ділянки, характеристика обладнання… все це частково було розглянуто викладачами Університету із здобувачами – на екскурсії вони змогли наживо побачити всі ці елементи технології та обладнання.

Приємно вразили здобувачів приклади залучення персоналу підприємства до покращення процесу виробництва, до постійного удосконалення технологічного процесу. Наразі вони розуміють, що на АТ «Фармак» розвиток підприємства залежить від розвитку кожного з його співробітників. І їх подальша можлива кар’єра на цьому підприємстві дозволить їм розвиватися та удосконалювати свої знання у фармацевтичній індустрії.

Ми дуже дякуємо АТ Фармак за надану можливість на декілька годин відчути себе в родині лідера фармацевтичної галузі України! Дякуємо за нові знання, чудові подарунки, смачний обід та незабутні емоції! Впевнені, це не остання наша екскурсія на АТ «Фармак»!!!