05 травня 2023 р. в НФаУ фахівцями ДСНС Київського району м. Харкова для співробітників університету було проведено інформаційно-навчальний захід з питань пожежної та мінної безпеки

05 травня 2023 року в адміністративному корпусі Національного фармацевтичного університету фахівцями ДСНС Київського району м. Харкова для співробітників університету, працівників відділу цивільного захисту та членів добровільної пожежної дружини було проведено інформаційно-навчальний захід з питань пожежної та мінної безпеки.

Провідний фахівець відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області Яковенко Андрій Сергійович проінформував працівників університету про сучасні зміни нормативно-правових актів України з утворення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони.  Докладно розповів про вимоги до членів підрозділів для забезпечення добровільної пожежної дружини та порядок їх обліку та навчання.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області Рибалка Вадим В’ячеславович та фахівець цього ж відділу Загурська Ірина Юріївна ознайомили присутніх з загальними вимогами пожежної та техногенної безпеки з запобігання надзвичайних ситуацій, порядком дій працівників при виникненні пожежі, правилами використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників).

Докладно доведено порядок дій при виявленні вибухонебезпечних, предметів та правила безпеки при поводженні з ними.

Наприкінці заходу фахівці ДСНС відповіли на питання присутніх.

В заході прийняло участь 30 осіб.