06 грудня 2022 р. відбулася зустріч здобувачів вищої освіти НФаУ з фахівцем з підбору персоналу ТОВ «Серв’є Україна»

6 грудня 2022 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти НФаУ 3 курсу, 4 курсу, 5 курсу освітніх програм «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів” з фахівцем з підбору персоналу ТОВ «Серв’є Україна» Тетяною Ткачук.

Організатори заходу: кафедра соціальної фармації, деканати факультетів, студентське самоврядування НФаУ, відділ практики, працевлаштування та кар’єрного зростання.

Захід відкрила завідувачка кафедри соціальної фармації доцент Аліна Волкова, яка підкреслила актуальність проведення зустрічей здобувачів вищої освіти зі стейкхолдерами з метою розуміння сучасних вимог роботодавців, можливостей працевлаштування та перспектив професійного зростання фармацевтичних фахівців.

Тетяна Ткачук на початку доповіді повідомила про багаторічну співпрацю з НФаУ, познайомила з діяльністю французької фармацевтичної компанії, можливостями працевлаштування та професійної реалізації в «Серв’є Україна», новими проєктами для студентської молоді. Для зручності спілкування з аудиторією спікер використовувала платформу Slido.

Оксана Барковська, керівник відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання, внесла пропозицію про організацію зустрічі здобувачів вищої освіти з досвідченими фахівцями компанії за певною посадою, які можуть представити профілі посад, зокрема регіонального менеджера, продакт менеджера, медичного представника, фахівця з фармаконагляду, фахівця з реєстрації тощо.

Серед основних вимог для працевлаштування у ТОВ «Серв’є Україна» слід відмітити ґрунтовну теоретичну підготовку, знання англійської мови, наявність посвідчення водія.

Наприкінці зустрічі здобувачі вищої освіти подякували керівництво ТОВ «Серв’є Україна» та особисто Тетяну Ткачук за приділений час, бо студентству, особливо в умовах сьогодення, надзвичайно потрібна увага як від освітян, так і від представників практичної фармації, що забезпечують впевненість у завтрашньому дні.