8 лютого 2023 р. відбулася зустріч Студентського самоврядування з ректором НФаУ

Зустріч ректора зі студентським самоврядуванням НФаУ

8 лютого 2023 року відбулася зустріч Студентського самоврядування з ректором НФаУ . Алла  Котвіцька звернулась з вітальним словом.

Представники Студентського самоврядування поділилися реалізованими проєктами та розповіли про плани на новий семестр.

8 лютого 2023 р. відбулася зустріч Студентського самоврядування з ректором НФаУГолова ОСС НФаУ – Іван Капріор доповів про успішний проєкт “ФСНС_НФаУ” та зустрічі з першокурсниками. Розповів про відкриття першого та єдиного локального представництва української фармацевтичної студентської асоціації в місті-герої Харкові.

Поділився результатами започаткованого конкурсу  відеоробіт “Pharmaceutical Hogwarts” на тему: “Нефармацевтичні винаходи фармацевтів”. Подякував адміністрації університету за допомогу в проведенні літературного клубу та сказав про відновлення роботи проєкту “Student cinema”.

8 лютого 2023 р. відбулася зустріч Студентського самоврядування з ректором НФаУНФаУ не залишається осторонь заходів, які відбуваються. Секретар Студентського самоврядуванняПоліна Полторуха поділилася враженнями та досвідом отриманим від поїздки на Всеукраїнський студентський конгрес. Розповіла про спільний проєкт УСЛ та ОСС НФаУ, в якому беруть участь студенти нашого університету.

8 лютого 2023 р. відбулася зустріч Студентського самоврядування з ректором НФаУГолова сектору інтелектуальної та музейно-краєзнавчої діяльності – Єгор Чуфицький розповів про його проєкт “КРОК-1”. Поділився успіхами та розповів про відгуки здобувачів вищої освіти.

8 лютого 2023 р. відбулася зустріч Студентського самоврядування з ректором НФаУВід волонтерського сектору виступила студентка 3 курсу, Анна Івченко. Вона розповіла про виготовлення окопних свічок та вклад у наближення нашої Перемоги. Також представила проєкт “НФаУ – на стороні здоров’я” який спрямований на допомогу ЗСУ.

8 лютого 2023 р. відбулася зустріч Студентського самоврядування з ректором НФаУДизайн брендової продукції та Instagram-маску представила заступник Голови Студентського самоврядування, голова PR-сектору – Аміра Авад.

Студенти НФаУ зичать миру та натхнення! Ми незламна родина незламного університету!