ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

8 лютого 2023 р. на базі НФаУ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології8 лютого на 2023 року базі Національного фармацевтичного університету відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Організатором олімпіади є КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Захід відбувся  у дистанційному форматі. В олімпіаді взяли участь 117 учнів із міста Харків та Харківської області.

8 лютого 2023 р. на базі НФаУ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїАпеляція відбудеться 10 лютого 2023 року у форматі Zoom-конференції з 15.00 до 17.00.

8 лютого 2023 р. на базі НФаУ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїОстаточні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»  14 лютого 2023 року.

8 лютого 2023 р. на базі НФаУ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїНаціональний фармацевтичний університет чекає на тренувальних зборах переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології для підготовки до участі у Всеукраїнській олімпіаді.

8 лютого 2023 р. на базі НФаУ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологіїВітаємо учасників олімпіади та бажаємо подальших успіхів!