9 лютого 2024 р. відбувся науково-практичний семінар «Українки, які надихають: жінки-науковиці сучасності»

Науково-практичний семінар до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці

9 лютого 2024 року Студентським науковим товариством Національного фармацевтичного університету за підтримки проректора ЗВО з науково-педагогічної роботи професора Інни ВЛАДИМИРОВОЇ проведено науково-практичний семінар «Українки, які надихають: жінки-науковиці сучасності», присвячений Міжнародному дню жінок і дівчат у науці, що відзначається щорічно 11 лютого.

У заході взяло участь понад 100 представників закладів вищої освіти, науково-дослідних інститутів, практичної фармації.

Учасників заходу привітала професор Інна ВЛАДИМИРОВА і передала вітання від в.о. ректора Національного фармацевтичного університету, професора АЛЛИ КОТВІЦЬКОЇ, зазначивши постійну підтримку науковців з боку керівництва університету.

Надійшло відеопривітання від Наталії ТАХТАУЛОВА, аудитора, незалежного консультанта з питань GMP/GDP/СМЯ та PIC/S, Заслуженого працівника фармації України, кандидата фармацевтичних наук.

Відеопривітання також підготували представниці Студентського наукового товариства університету: Олена МАЛА, голова СНТ, та учасниці – Марія ЛИТВИНОВА, Марія ЯРЕМЕНКО, Анастасія РИЖУК, Марія ПЕТРЕНКО.

Із пленарними доповідями виступили:

• Наталія ВИНОГРАД, завідувачка кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктор медичних наук, професор, експерт МОЗ за фахом “Епідеміологія, вірусологія, мікробіологія”, член Комісії з біобезпеки та біозахисту при РНБО України;
  • Надія БОЙКО, завідувачка кафедри медико-біологічних дисциплін Ужгородського національного університету, доктор біологічних наук, професор, провідний спеціаліст в галузі молекулярної мікробіології та П4 медицини Науково-дослідного і навчального Інституту молекулярної мікробіології та імунології слизових оболонок;
  • Марія Байляк, докторка біологічних наук, професорка, завідувачка кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ). Лауреатка Першого сезону української премії Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці» (2018р.).

Професор Інна ВЛАДИМИРОВА представила результати конкурсу постерів «Видатна жінка науковець», у якому взяли участь 20 здобувачів вищої освіти 1-4 курсів освітніх програм «Фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Фізична терапія», «Біотехнологія», «Лабораторна діагностика».

Переможцями конкурсу стали:

• Диплом I ступеня – Анна ДВІНСЬКИХ, ОП «Біотехнологія»
  • Диплом II ступеня – Євгенія КОМІССАРОВА, ОП «Лабораторна діагностика»
  • Диплом III ступеня – Софія ДОРОШЕНКО, ОП «Фармація»

Переможці та всі учасниці конкурсу постерів отримали у подарунок косметичні засоби для догляду за шкірою від партнера заходу – «GREEN PHARM COSMETIC», однієї з найбільш розвинутих молодих і затребуваних космецевтических національних компаній.

Вітаємо жінок-науковиць з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

Успіхів у дослідженнях, невичерпної творчої енергії та нових звершень у професійній науковій діяльності! Впевнено прямуйте до поставленої мети!

Безмежно дякуємо ЗСУ!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Програма семінару

Конкурс постерів “Видатна жінка-науковець”