Освітнє партнерство НФаУ з цільовими аудиторіями

У рамках проєкту «Співпраця великої та малої науки» продовжується поглиблена взаємодія Національного фармацевтичного університету та Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради».

У 2023 році між закладами був підписаний Меморандум про співпрацю, а до консультування учнівських робіт МАН залучалися 16 науково-педагогічних працівників НФаУ. Підведення підсумків творчої співпраці за 2023 р. завершилося церемонією відзначення активних учасників цього освітнього проєкту.

Вікторія Луніна, директор Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради», вручила почесні грамоти МАН науково-педагогічним працівникам НФаУ за вагомий внесок у розвиток малої науки. В.о.ректора НФаУ Алла Котвіцька відзначила вчителів-керівників МАН, які працювали зі шкільною молоддю у сфері природничих наук, та науково-педагогічних працівників НФаУ-консультантів робіт школярів.

Середня освіта Харківщини була представлена вчителями природничих наук Харківського ліцею № 97, Харківського ліцею № 119, Харківського ліцею № 55, Харківського ліцею № 128, Харківського ліцею № 116, Харківського ліцею № 107, Первомайського ліцею №7, Харківського ліцею № 151, Харківського ліцею № 24 імені І. Н. Питікова, «Лиманського ліцею» Слобожанської селищної ради Чугуївського району, Харківського ліцею № 31, Харківського ліцею №18, Харківського наукового ліцею «Обдарованість», Харківського ліцею №82, а також гуртками КЗ «Харківська обласна мала академія наук».

Подальша сфера співпраці має широкі перспективи. За пропозиціям НФаУ, зокрема, впроваджуються плани щодо створення у науковому відділенні XI. Хімія та біологія сектора «Фармація», тож чекатимемо на допитливу молодь!