Національному фармацевтичному університетові виповнюється 101 рік!

Шановні колеги, першокурсники, випускники
Національного фармацевтичного університету!

Сьогодні Національному фармацевтичному університетові виповнюється 101 рік!

Рівно рік тому ми урочисто відкрили нове 100-річчя його літопису. Наш ювілей був насичений подіями та яскравими емоціями.

Ми реалізували цілу низку унікальних репутаційних та освітніх проєктів. За ініціативи та безпосередньої участі НФаУ в Україні гармонізовано назву нашої професії зі світовим правовим простором – “провізор” змінено на “фармацевт”.

Університет видав низку грунтовних видань зі своєї історії, а також реалізував принципово важливий для нас “Стипендіальний проєкт”. Це стало можливим завдяки партнерству з практичною фармацією, і ми вдячні роботодавцям, які пристали на пропозицію підтримати обдаровану студентську молодь.

До 100-річного ювілею НФаУ відкрив дві скульптурні композиції – памятний знак “Капсула часу”, що став посланням від нинішніх фармацевтів майбутній генерації, та скульптуру “Феномен наук про здоровя”, що стала уособленням вдячності людства лабораторним тваринам.

Університет презентував спільноті ювілейну медаль, виготовлену Національним банком України, ювілейні Власну марку та конверт, видані в АТ “Укрпошта”, а також згенерував Генетичний код НФаУ на основі базових завдань підготовки кадрів.

Урочистості стали масштабним і вагомим заходом для фармації України, зібравши друзів, колег, партнерів, науковців, освітян, студентство, випускників НФаУ.
Це був справжній дводенний марафон ювілейних заходів! Це стало яскравим святом у серці фармацевтичної столиці України!

А вже сьогодні ми говоримо про те, що університет відрахував перший рік другого сторіччя свого літопису.
Вітаю Національний фармацевтичний університет та всіх, хто відчуває свою причетність до славетного вишу, зі 101 роком від дня заснування НФаУ!

Бажаю нашій Alma Mater гідних досягнень, неперервності спадковості освітньо-наукових традицій, допитливих студентів та випускників, які уславлять її ім`я! Спільноті НФаУ, фармацевтичній молоді й випускникам – правильних рішень, життєвої стійкості й цікавих задач!

Живімо ФАРМАЦІЄЮ!

Ректор НФаУ Алла Котвіцька