Менеджмент

Ви завжди були лідером, вас із зацікавленням слухають у будь-якій компанії,

а в складних ситуаціях ви готові взяти ініціативу у свої руки і діяти самостійно? Можливо, з вас вийде хороший управлінець, а тому обирайте

спеціальність «Менеджмент».

Ви завжди були лідером, вас із зацікавленням слухають у будь-якій компанії, а в складних ситуаціях ви готові взяти ініціативу в свої руки і не боїтеся діяти самостійно? Можливо, з вас вийде хороший управлінець, а тому обирайте спеціальність «Менеджмент».

Менеджер – професія майбутнього. Ефективна діяльність будь-якого підприємства неможлива без раціонального та ефективного управління. Менеджер – це висококваліфікований керівник, здатний спланувати і організувати роботу колективу із виконання поставлених завдань у найкоротші терміни з найменшими витратами і найбільшим прибутком.

Нова система господарювання потребує підготовки високоосвічених фахівців, які повинні володіти глибокими та ґрунтовними знаннями в різних галузях економіки України. Особливо це стосується підприємств та організацій, де за відносно короткий термін необхідно створити досконалу систему управління, спроможну забезпечити високу ефективність, конкурентоспроможність та стабільність на ринку.

З 2002 року Національний фармацевтичний університет надає можливість отримати спеціальність «Менеджмент».

Впродовж часу навчання студенти-менеджери вивчають 67 дисциплін, серед яких: інноваційний, стратегічний менеджмент; менеджмент зовнішньоекономічної діяльності; маркетинг; основи підприємства і підприємницьке законодавство; страховий, податковий менеджмент; антикризове управління.

Однак менеджер не зможе досягти значного успіху, якщо не володітиме специфікою даної галузі. З метою підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі фармації НФаУ пропонує студентам-менеджерам такий перелік дисциплін:

 • фармацевтичний менеджмент;
 • фармацевтичний маркетинг;
 • фармацевтичне товарознавство;
 • організація фармацевтичної галузі.

Крім глибоких теоретичних знань, студенти-менеджери набувають цінний практичний досвід, проходячи практику на провідних підприємствах та в організаціях галузі. Саме тому наші випускники мають можливість отримувати високооплачувану роботу:

 • на підприємствах хіміко-фармацевтичної, медико-біологічної та косметичної галузей;
 • у сфері приватного фармацевтичного бізнесу та в аптечних закладах;
 • у навчальних та науково-дослідних установах фармацевтичного профілю;
 • у консалтингових центрах;
 • у дилерських та брокерських компаніях;
 • в установах оптової та роздрібної торгівлі;
 • в організаціях митного контролю та державно-податкової інспекції;
 • у рекламних агентствах.

Національний фармацевтичний університет – єдиний вищий навчальний заклад, який забезпечує весь комплекс підготовки професійних менеджерів, затребуваних у конкурентному середовищі, використовуючи при цьому ресурсний потенціал фармацевтичної галузі, що найбільш динамічно розвивається.

Факультет фармацевтичних технологій та менеджменту

Print Friendly, PDF & Email