Підготовка здійснюється з 2001 року
* Місячна вартість навчання за контрактом розрахована, виходячи з тривалості навчального року, що становить 10 місяців. Оплата може здійснюватися щомісячно, щосеместрово або щорічно, або одразу за всі роки навчання.
Спеціальність 073 Менеджмент
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Освітній ступінь бакалавр
денна форма
– 3 роки 10 місяців – на основі повної загальної середньої освіти;
– 2 роки 10 місяців – на основі НРК5 (фаховий молодший бакалавр, молодший бакалавр, молодший спеціаліст), НРК6, 7 (магістр, спеціаліст) будь-якої спеціальності;
заочна форма
– 3 роки 10 місяців – на основі повної загальної середньої освіти;
– 2 роки 10 місяців – на основі НРК5 (фаховий молодший бакалавр, молодший бакалавр, молодший спеціаліст), НРК6, 7 (магістр, спеціаліст) будь-якої спеціальності;
Потреба фармацевтичної галузі, фармацевтичних підприємств регіону в кваліфікованих фахівцях з менеджменту, обізнаних на специфіці розроблення, виготовлення, реалізації фармацевтичної продукції обумовила започаткування у 2002 р. підготовки у НФаУ бакалаврів менеджменту.
Освітньо-професійна програма «Менеджмент» розрахована на сміливих, наполегливих, амбіційних молодих людей, які зорієнтовані на створення успішної кар’єри, прагнуть навчитися створювати власну справу й управляти командою, підприємствами та бізнесом.
Наша мета – підготовка професіоналів у сфері менеджменту, здатних до планування, організації, мотивації та контролю, ухвалення управлінських рішень в умовах невизначеності; фахівців, здатних до реалізації управлінського потенціалу в різних галузях економіки на підприємствах та в організаціях.
Освітня програма: формує фундаментальні знання та прикладні навички з менеджменту; спрямована на ґрунтовну підготовку фахівців, здатних до швидкого адаптування в бізнес-середовищі, спроможних реалізовувати навички підприємницької та управлінської ініціатив, створювати власну справу, керувати організаціями різних організаційно-правових форм та їх підрозділами; передбачає активне залучення здобувачів вищої освіти до наукових досліджень; передбачає обов’язкове проходження виробничої практики в організаціях різних видів економічної діяльності за функціональними сферами менеджменту.
- Посилена компонента бізнес-орієнтованих дисциплін.
- Поєднання класичної підготовки менеджера та сучасних трендів менеджменту.
- Проходження виробничої практики в організаціях різних видів економічної діяльності за різними функціональними сферами менеджменту.
Випускники освітньо-професійної програми «Менеджмент»:
- Обізнані з питань теорії та історії управління, особливостей різних видів менеджменту.
- Володіють комунікаційними навичками, здатні працювати у команді та налагоджувати міжособистісну взаємодію для вирішення професійних завдань.
- Здатні спілкуватися державною та іноземною мовами як усно, так і письмово.
- Розуміються на сучасних тенденціях менеджменту, здатні обирати та використовувати сучасний інструментарій менеджменту, ухвалюючи управлінські рішення.
- Здатні розв’язувати професійні завдання в процесі створення і функціонування організації (бізнесу).
- Спроможні ефективно здійснювати багатопрофільну аналітичну діяльність потужного сегмента регіонального фармацевтичного ринку та підготовку управлінських рішень щодо їх стратегічного, інноваційного, інвестиційного розвитку.
- Мають досвід участі в наукових дослідженнях щодо різноманітних аспектів менеджменту та презентуванні результатів досліджень під час наукових-практичних семінарів, вебінарів, конференцій.
Випускова кафедра управління та забезпечення якості у фармації систематично співпрацює з такими інституціями:
- ТОВ «ФК Здоров’я» (м. Харків).
- АТ «Фармак» (м. Київ).
- ПАТ «ХФЗ «Червона зірка» (м. Харків).
- Українська асоціація з розвитку менеджменту і бізнес-освіти.
- Вінницька обласна Асоціація фармацевтів «Cum Deo» (м. Вінниця).
Працевлаштування на підприємствах будь-якої організаційно-правої форми (комерційні, некомерційні, державні, муніципальні), в яких випускники працюють як виконавці різноманітних служб апарату управління; у структурах, в яких випускники є підприємцями, що створюють та розвивають власну справу.
Бакалавр менеджменту може обіймати первинні посади:
- Менеджер (керівник).
- Менеджер (керівник) в оптовій, роздрібній торгівлі.
- Організатор з постачання.
- Організатор зі збуту.
- Організатор з персоналу.
- Адміністративний помічник.
- Організатор діловодства (види економічної діяльності).
- Помічник керівника підприємства (установи, організації).
- Помічник керівника виробничого підрозділу, помічник керівника іншого основного підрозділу.
- Помічник керівника малого підприємства без апарату управління.
Конкурсні предмети
НМТ (2024, 2023 або 2022 рр.) або ЗНО 2021 р. – мінімальна кількість балів з кожного предмета для допуску до участі у конкурсі – 100.
Конкурс
Прохідні бали у 2023 році:
-
на контракт – 148.8
- Формування власного портфоліо.
- Активна участь у науково-прикладних дослідженнях (вебінарах, наукових семінарах, конференціях, конкурсах наукових робіт).
- Участь у відкритих засіданнях Клубу бізнесу та технологій.
З питань освітньої програми «Менеджмент»:
Деренська Яна Миколаївна – гарант освітньої програми
Тел. +38 (093) 567 18 30
Email: yezjf@nuph.edu.ua
З питань умов вступу
Приймальна комісія
Тел. +38 (067) 191-02-31, +38 (050) 507 02 40
Email: abitur@nuph.edu.ua