Нарада-семінар з якості для керівників структурних підрозділів/процесів ІСУ НФаУ у 2020/2021 н. р.

24 червня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулося заключне засідання «Наради-семінару з якості» для керівників структурних підрозділів/процесів ІСУ НФаУ.

Перший проректор з НПР, Представник керівництва з ІСУ Андрій ФЕДОСОВ проаналізував результативність досягнення Цілей Університету за навчальний рік та визначив подальші вектори удосконалення інтегрованої системи управління НФаУ.

Подякою ректора за ефективну роботу щодо  впровадження екологічного та енергетичного менеджменту у відповідності до міжнародних стандартів ISO 14001: 2015 та ISO 50001: 2018 відзначено заступника ректора з адміністративно-господарської роботи (Олег ПРОСКУРНІН), помічника ректора з виховної роботи, якості та сертифікації (Ольга НАЗАРКО), помічника ректора (Вікторія ЖУРЕНКО), співробітників відділу управління якістю  (Олена ГЛАДЦІНОВА, провідний інженер з якості, Ольга ОВАКІМЯН, провідний соціолог, Аркадій ОРЛОВСЬКИЙ, провідний фахівець), співробітників відділу цивільного захисту (Ігор БОНДАР, начальник відділу, Григорій РЄПІН, провідний фахівець з пожежної безпеки, Олена КРАВЧЕНКО, провідний інженер з охорони навколишнього середовища, Вікторія ТУРЧИНА, провідний інженер з охорони навколишнього середовища).

Помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації Ольга НАЗАРКО проаналізувала результативність роботи структурних підрозділів та зазначила перспективні плани університету на наступний навчальний рік

02 лютого 2021 року у НФаУ відбулося планове засідання «Наради-семінару з якості для керівників структурних підрозділів/процесів ІСУ».

Нарада з якості відбулася під керівництвом Першого проректора з НПР/Представника керівництва з ІСУ Андрія ФЕДОСОВА. У своїй доповіді Андрій Ігоревич проаналізував питання щодо реалізації Стратегічних напрямів діяльності НФаУ за підсумками 2020 року та поставив завдання на 2021 рік.

Перший проректор доповів про виконання Планів роботи структурних підрозділів/процесів за І півріччя 2020/2021 н. р. та акцентував увагу на ефективності виконання Планів та рівні виконавчої дисципліни керівників структурних підрозділів/процесів.

Також, Андрій ФЕДОСОВ проінформував про особливості підготовки до Ресертифікаційного (зовнішнього) аудиту та зазначив терміни проведення внутрішніх аудитів НФаУ.

07 жовтня 2020 року в Національному фармацевтичному університеті пройшла Нарада з якості для керівників структурних підрозділів/процесів НФаУ.

Перший проректор з НПР, Представник керівництва з інтегрованої системи управління (ІСУ) Андрій Федосов презентував оновлені документи інтегрованої системи управління та наголосив на оприлюдненні в структурних підрозділах: Політику університету, Результативність досягнення цілей НФаУ за підсумками 2019/2020 н. р. та Цілі на 2020/2021 н. р.

Начальник відділу цивільного захисту Ігор Бондар та помічник ректора  з якості та сертифікації Ольга Назарко розкрили особливості періоду апробації ІСУ: практичну складову еко- та енергоменеджменту за стандартами ISO 14001:2015 та ISO 50001:2018. Також, Ольга Назарко акцентувала увагу на коригуванні процесної моделі ІСУ НФаУ, оновленні документації та КРІ процесів (показників результативності) у 2020/2021 н. р.