13 березня 2023 р. відбулося об’єднане засідання Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства

13 березня 2023 р. за участі проректора з науково-педагогічної роботи професора Інни Владимирової відбулося об’єднане засідання Ради молодих вчених (РМВ) та Студентського наукового товариства (СНТ). На засідання були присутні члени РМВ та СНТ, відповідальні особи за СНТ кафедр університету та студентство.

Шевченківські дня в НФаУГолова РМВ Ірина Сурікова звітувала за результатами роботи першого півріччя 2022-2023 н.р. та представила заходи, у яких брали участь представники РМВ, обговорила план роботи на лютий-червень поточного навчального року. Також повідомила, що у грудні 2023 р. буде проведено конкурс «Краще СНТ НФаУ» за відповідними номінаціями. Оцінюватись будуть досягнення науковців за 2021-2022 н.р. та 2022-2023 н.р.

Шевченківські дня в НФаУПроректор з науково-педагогічної роботи Інна Владимирова представила кандидатуру, яка була подана на посаду голови СНТ університету – студентку
2 курсу освітньої програми «Фармація» спеціальності 226 Фармація, промислова фармація Олену Малу. Олена представила план роботи СНТ на поточний навчальний рік та перспективні вектори розвитку СНТ. Олена Мала була одноголосно обрана головою СНТ університету шляхом голосування.

Шевченківські дня в НФаУПрофесор Інна Владимирова також анонсувала запровадження нового конкурсу для студентства університету «Кращий студент НФаУ», який відбудеться у червні 2023 р.

Вітаємо новообраного голову СНТ Олену Малу! Бажаємо плідної, змістовної, цікавої роботи та ґрунтовних результатів!