20 жовтня 2020 р. призначено стипендію «Обдарованість» студентці НФаУ Анастасії Петренко

Згідно з розпорядженням Харківського міського голови від 20.10.2020 р. № 66/1 студентці 2 курсу освітньої програми “Фізична терапія” спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія” факультету медико-фармацевтичних технологій Анастасії Петренко з 1 вересня 2020 р. призначено стипендію Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді.

Анастасія – активна учасниця СНТ кафедри фізичної реабілітації та здоров’я.
Протягом 2019-2020 н.р. Анастасія Петренко взяла участь у кількох всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, має 4 наукові публікації.

Анастасія – учасниця збірної команди НФаУ з шахів, у складі якої брала участь у змаганнях міського та обласного рівнів, відмінниця навчання, справжня патріотка України з активною громадянською позицією.

Вітаємо Анастасію!