Проєкт «Випускник НФаУ: історії успіху» у березні об’єднав не тільки здобувачів і випускників рідної alma mater, а й абітурієнтів

14 березня відбулася зустріч “ОП ТЕХНОЛОГІЇ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРЕПАРАТІВ: АКРЕДИТАЦІЯ З ВІДЗНАКОЮ”.

Спікерами були:

Олександр КУХТЕНКО – випускник 2003 року, а зараз доктор фармацевтичних наук, професор, гарант ОП Технології фармацевтичних препаратів, завідувач кафедри технології фармацевтичних препаратів НФаУ. Олександр Сергійович розповів про свій професійний шлях, а також представив абітурієнтам можливості спеціальності при працевлаштуванні.

Роман ГУРЖІЙ, випускник 2011 року, натепер консультант ВООЗ(GMP/GDP), член ЄC GDP Association, сертифікований аудитор ISO 13485:2016. Роман Олександрович поділився своїми здобутками та яскравим досвідом роботи в різних напрямах фармацевтичної діяльності.

Катерина ТУРЛІНА, випускниця 2008 року, а зараз вона керівник департаменту української реєстрації та фармаконагляду, ПрАТ ФК”Дарниця”. Катерина зазначила, що фундаментом її професійного напряму став Національний фармацевтичний університет. А на зустрічі, разом з HR-manager ФК “Дарниця” Інною ЗИМА, запропонувала цікаві варіанти співпраці та працевлаштування в компанії нашим здобувачам випускних курсів.

28 березня –  тема зустрічі: “КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР ЯК БРЕНД УНІВЕРСИТЕТУ”.

На цю зустріч було запрошено випускників НФаУ різних ОП та активних і талановитих учасників творчих колективів Культурного центру. Модератором зустрічі була Олена МОСКАЛЕНКО, директор Культурного центру.

Євген СЕРДЮК – випускник 2003 року, учасник команди “Іграй, гормон!”. Зараз Євген працює асистентом кафедри ТФП НФаУ та керівником зовнішньої служби Аптечної мережі 911.

Яків ГІНДІН – випускник 2008 року, учасник театральної студії “Аттелана”, вокальної студії Ексклюзив та звукорежисер Культурного центру. Натепер працює регіональним менеджером Українського аптечного холдингу в Черкаській області.

Сергій РАТУШНЕНКО – випускник 2009 року, учасник театральної студії “Аттелана”. А тепер – медичний представник фармацевтичної компанії “Кусум”.

Випускники поділилися досвідом роботи в різних напрямах, кожний з яких унікальний та яскравий. Всі з вдячністю та особливою теплотою згадували студентські роки та яскраві виступи на концертах в стінах університету та різних майданчиках міста та України.

Дякуємо всім, хто долучився до проєкту – спікерам, здобувачам, викладачам НФаУ та абітурієнтам, які, можливо, вперше почули історії успіху наших випускників!!!

Чекаємо на вас в наступному сезоні!

(!)Вже готуємо ще цікавіші зустрічі!

🇺🇦Дякуємо нашим захисникам за мирне небо та можливість навчатися у професіоналів!

Все буде Україна!🇺🇦