28 березня 2024 р. Єлизавета ЗУЙКІНА, голова Ради молодих вчених та науковців НФаУ взяла участь у IX стратегічній сесії «Українські студії в славістиці: візуалізація»

28 березня 2024 року Єлизавета ЗУЙКІНА, голова Ради молодих вчених та науковців Національного фармацевтичного університету взяли участь у IX стратегічній сесії «Українські студії в славістиці: візуалізація», що спрямована на створення умов та можливостей для реалізації інтелектуального потенціалу  громадян України у сфері науки та інновацій, організовує заходи та розробляє  механізми впровадження ініціатив та проєктів, що спрямовані на популяризацію України на міжнародному рівні. 

Проведена за підтримки Команди Офісу у партнерстві з Міністерством освіти і науки України,  Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Державним  підприємством «Український державний центр міжнародної освіти» та Фондом  Президента України з підтримки освіти, науки та спорту у рамках циклу стратегічних сесій «Українські студії в славістиці: візуалізація». 

Мета заходів – переосмислення місця і ролі українських студій в сучасній  славістиці, розуміння значення бренду та іміджу України у світовому просторі.  До участі у заходах запрошуються науковці, дипломати, здобувачі вищої освіти, представники громадських організацій та інші особи, кого цікавлять  питання, що будуть обговорюватися на стратегічній сесії.

  • Вступне слово було надане Михайлу ВИННИЦЬКОГО, заступнику Міністра освіти і науки України.
  • <span “=””>Першим спікером була Dr Violeta MOSKALU, викладачка Лотаринзького Університету (Франція) з доповіддю на тему: Досвід діаспори у Франції з просування українських  студій та програм подвійних дипломів для збільшення українського глобального впливу.
  • Другим спікером була Dr Oksana KANTARUK-PIERRE, викладачка ICN Business School (Франція) з доповіддю на тему: Досвід проведення наукових досліджень й наукових  публікацій про Україну: аналіз викликів української науково-експертно дипломатії.
  • Третім спікером була Олена КОВАЛЬЧУК, доктор педагогічних наук,   професор, Університет Екс Марсель, президент асоціації  «Українська наукова діаспора у Франції» (Франція) з доповіддю на тему: Адаптація українських науковців у Франції
  • Четвертим спікером був Іван РЯБЧІЙ з доповіддю на тему: Стратегія роботи представництва Українського  інституту у Франції 
  • Завершувала захід Nataliya ANDREYKO-BRETON, Директорка української школи м. Мец (Франція), яка окреслила питання нових викликів українських шкіл в діаспорі.

 

Print Friendly, PDF & Email